מוראל או למה אני תמיד חוזר לסטר טרק

אתמול ישבתי עם הדיסק של עונה 7 של וויאג'ר. אתם יודעים, המלחמה לקחה אותי למחוזות אינטרנטיים אחרים לגמרי, לא יצא לי כמעט לחשוב על טרק…. אולי חוץ מאשר chain of command מעונה 6 של הדור הבא שמדבר על שבי ועינויים (שהוזמן אגב על ידי אמנסטי), אבל לא מצאתי לנכון לכתוב וגם לא היה לי מה.

בעודי בא לבחור מה אני הולך לראות אתמול בלילה, ואחרי שמיציתי את הפרקים בדור הבא לקחתי לידיי את החבילה של וויאג'ר והוצאתי ממנה את עונה 7. תוך כדי הסתבר לי שלא ראיתי את כל הפרקים או שכן ראיתי אותם ושאני לא זוכר מזה כלום. שמחתי. סבן נראתה מצויין, הלכה למות, לא רצתה שיעזרו לה כשהאינטל שלה התחרפן. בסוף עזרו לה והאשה הזו עם האינטליגנציה הרגשית של הבת 9 יצאה בחיים שמחה ואסירת תודה עם שיעור על משפחה, תמיכה ונתינה.

היה גם את הפרק עם המירוץ שעולה על הסופשבוע הרומנטי של טום ובלאנה. היה שם ניואנס של להכין הכל מראש מצידה ואז לוותר כי הוא בכל זאת טייס והיא לא רוצה לבאס אותו, גם אם היא מתאכזבת שהוא לא מבין שהיא עשתה תכניות בשבילם. אה כן… הוא גם מציע לה נישואים בפרק הזה. אני אוהב איך שהיא מראה לו אהבה. רציתי ללמוד מזה משהו.

אם יש משהו שאני אוהב בסטר טרק זה פרקי משפחה. בדור הבא זו היתה המטרה המוצהרת של עונה 4. אני לא בטוח שזה אותו דבר עם וויאג'ר שרקומה בפרקי משפחה עקב ההיתקעות בדלתא קוואדרנט.

עוד פרק שראיתי הוא פרק דוקטור מעולה, בו הוא נחטף ונתקע באוכלוסיה שמסווגת את הטיפול הרפואי באוכלוסיה שלה דרך המקצועות של כל אחד ואחד ושספציפית הורגת את האוכלוסיה החלשה שלה למרות שיש לה את התרופה שיכולה להציל את החיים שלהם, אבל מעדיפה לתת את התרופה הזו בהזרקה שבועית לאנשים יותר חשובים כדי להאריך את חייהם. בסוף הוא זימבר אותם עם שיטות ניהול מחסן ורתם את הרופאים האחרים לעזרתו. שימח אותי ההולוגרמה.

הלכתי היום לשוק. חשבתי על כמה קשה לאבד משפחה וכמה זה כואב וקניתי לי את כל הדברים שאני אוהב או שתמיד רציתי לקנות וחסכתי מעצמי. קניתי הכל, כי משפחה זה חשוב וממשפחה לא חוסכים אהבה או חום.